Paravoley'de Sponsorumuz Albaraka Türk

Ekleme Tarihi 14.2.2018

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2017-2018 sezonu Süper Lig'te mücadele eden Oturarak Voleybol Takımımızın Ana Sponsoru Albaraka Türk Katılım Bankacılığı A.Ş. olmuştur.

Ostim Spor olarak Engelli bireylerimizin boş zamanlarını değerlendirmelerine katkıda bulunmak, bu branştaki faaliyetlerimizle engelli kardeşlerimizi topluma kazandırmak, gelişimlerini ve hayata farklı bir pencereden bakmalarını sağlamaktır. Kulübümüzün 2016 yılında Sosyal Sorumluluk Projesi altında hayata geçirmiş olduğumuz Bedensel Engelli gençlerimizi topluma kazandırmak, eğitmek, öğretmek, bulundukları ortamdan kurtularak özgüveni oluşmuş sporcular yetiştirmek amaçlı hepsinden önemlisi Milli Takımımıza sporcu yetiştirmek üzere Oturarak Voleybol Takımımız kurulmuştur.

Bu hedef ve planlarımız doğrultusunda Ankara' da ikamet eden ve tamamı Bedensel Engelli bireylerimizden oluşan takımımıza "Ana Sporsor" Albaraka Türk Katılım Bankacılığı A.Ş. Başta Genel Müdür Sayın Melikşah UTKU olmak üzere, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Ostim Şubesine tüm Yönetim Kuruluna ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Gelecek sezonlarda da desteklerinin devamını bekleriz.

İlgili Resimler