Ostimspor'da Türk Sanat Müziği Konseri ve Satranç Şenliği Haftası

Ekleme Tarihi 1.5.2017

Ostim Spor bir birinden güzel ve yüksek katılımlı etkinliklerle dolu dolu bir hafta geçirdi. Türk Sanat Müziği Korosu konseriyle başlayan etkinlikler hafta sonu maç programlarıyla birlikte geniş bir katılıma sahne olan Ostim Spor Satranç Şenliği ile son buldu. Şenlikte 14 yaş altı çeşitli yaş kategorilerinde turnuva düzenlendi.

28 Nisan 2017 akşam saat 18:00 de yapılan Türk Sanat Müziği koro etkinliğimiz Ostim Konferans salonunda büyük bir katılım ve coşku ile yapılmıştır.

29 Nisan Cumartesi  "Ostim Spor Satranç Şenliği" çaşitli yaş gruplarında tüm gün devam eden şenliğimiz geniş bir katılımla sona ermiştir.

İlk kez yurtdışında sporcumuz olarak temsil eden Ostim Spor Badminton Antrenörümüz ve Sporcumuz İmran DOĞAN hocamız Romanyanın Başkenti Bükreş ' te yapılan Balkan Şampiyonasında 3. olmuştur.

Ostim Spor Kulübümüzün U-16 futbol takımımız grubunda yenilgisiz gruplardan çıkarak Türkiye Şapiyonasına gitme yolunda önemli bir ebgeli aşarak Play off karşılaşmasına katılmaya hak kazanmışlardır.

OSTİM SPOR KULÜBÜ 

İlgili Resimler